Mes augame kartu su jumis

Apie mus, trumpa istorija

UAB SDL Engineering įmonė buvo įkurta 2011 m kaip projektavimo / dizaino paslaugų įmonė. Idėja buvo, surinkti aukščiausio lygio specialistus ir tapti rinkos lyderiu, teikiančiu metalo apdirbimui skirtos spec. štampavimo įrangos projektavimo paslaugas.
Augant ir tobulėjant, plečiant klientų ratą ir analizuojant rinkos poreikius 2014m. buvo įkurtas gamybos padalinys ir įsigytas pirmas CNC apdirbimo centras. Šis įrenginys buvo sunkaus ir kryptingo darbo pradžia, kuri sukurė viziją – tapti  pirmaujančiais štampavimo įrangos gamintojais Baltijos šalyse. 
Pagrindinė rinka į kurią buvo orientuotasi - automobilių pramonė, tačiau klientų ratas pasipildė baldų furnitūros, statybos ir elektros pramonės sričių gamintojais.
Galime didžiuotis, kad mūsų sukurta ir pagaminta štampavimo įranga gamina detales tokiems pasaulinio lygio grandams kaip VW, AUDI, BMW, MERCEDES-BENZ, VOLVO, SCANIA, IKEA, JYSK, H&M, McDonald ir kt.
Per šiuos sunkaus ir kruopštaus darbo metus, sukaupta didžiulė darbo patirtis ir klientų pripažinimas. SDL Engineering komanda gali pasigirti sėkmingai įgyvendintais projektais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Įmonė sparčiai plečia savo siūlomų paslaugų asortimentą ir šiuo metu gali pasiūlyti ne tik štampavimo įrangos projektavimo ir gamybos paslaugas, bet ir detalių štampavimą mūsų turimais automatinio štampavimo presais, lakštinio plieno apdirbimą, t. y., pjovimas lazeriu, CNC lenkimas, virinimas, miltelinis dažymas, galvaninis padengimas, konstrukcijų ir gaminių surinkimas ir kt.

Dirbame srityje, kur laikas ir aukšti kokybės reikalavimai yra labiausiai vertinami. Įmonės prioritetas – laiku ir kokybiškai atlikti darbai ir įgyvendinti projektai. Siekiame, kad klientai ne tik būtų patenkinti mūsų paslaugomis, bet vėl kreiptųsi į mus bei drąsiai rekomenduotų mus kitiems.

Eksporto šalys
Vokietija

Vokietija

Jungtinė Karalystė

Jungtinė
Karalystė

Lenkija

Lenkija

Švedija

Švedija

Norvegija

Norvegija

Danija

Danija

Estija

Estija

Latvija

Latvija